Bir tutam can alabilmek

Kullanıcı avatarı
Misafir

Bir tutam can alabilmek

Mesaj gönderen Misafir »

Herkesin sizi terk ettiğinde vefasıyla sadakatiyle her ne olursa olsun sizden vazgeçmeyen
____________Herkes kötülediğinde hayır o iyidir diyebilen Her lokmasını sizle paylaşabilen Kendisinden önce sizi düşünen kendisi zorda kalsada sizi tercih eden cana can olan kişi Bin tane yalancı dosttan hayırlıdır
_______Aklıma bir yaşanmış öykü geldi bir gün bir hoca efendi tanınır herkes çocuklarını getirirler çocuklar dini bilgiler öğretirLedün ilmini öğretir
Öğrencilerinin kalp gözleri açılmaya başlayınca bakmışlar hocalarının levhi mahfuzdaki yerlerine neden bunun yanındayız diye terk etmeye başlamışlar teker teker
______Tek talebesi kalmış o sormuş bildiği halde oğlum arkadaşların neden terkederler kiO demiş ki size ayandır hocam sizin nerde olduğunuzu gördüler gönül gözleriyle
Peki sen neden gitmedin oğlum der ozaman O talebesi şunları der Ben besmeleyi dahi sizden öğrendim ahretimi kazandıracak bilgileri siz öğrettiniz Allah dilerse hep yanınızda kalacam
____O zaman hocası derki ben orda cehennemlikler içinde ismimin yazılı olduğunu 40 senedir görmedeyim oğlum
____Rabbim KULUM DESİN YETER Bunun üzerine talebesi derki hocam yazı değişti bakın isminiz cennetlikler içinde
___O yıne derki hamdolsun Rabbime verdiğinede aldığınada ben ONDAN gelene razıyım
____Birisine can olmak
_____O nasıl OLURSA olsun
_____Ondan gelecek herşeyede razı olmak
______Ondan asla vazgeçmemektir
________Ne kadar can olabildiniz?
_________Ne kadar vefalısınız?
_________Ne kadar sadıksınız?
_________Asıl can olmak yapayalnız kaldığınızda size herşeyiyyle koşan inanan herşeyini paylaşandır
________En dar anınızda işte yanındayım kardeşim dostum arkadaşım büyüğüm diyebiendir
_________Can olan CANDA CAN GİBİDİR!
_________CAN OLAN KANDA KAN GİBİDİR!
________CAN OLAN HER ZERRENDE OLANDIR!
________CAN OLAN HER ZERESI CANIM DİYENDİR !
________CAN OLMAK NE GÜZEL !
________CANDA CAN OLANLARA SELAM OLSUN!
________KARŞILIKSIZ RİYASIZ CAN OLANLARA CANLAR FEDA OLSUN!
________ÖYLE BİR CANIM VARKİ AHU GÖZLÜM YEGANEM CANIMDA CANIM OLDUĞUNDAN BERİ
_____BEN ÇOK GÜÇLÜYÜM DÜNYA GELSEDE ÜSTÜME YANIMDA DAİMA OLAN SİNEMDE GİRYANIMA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR!
_____CANDA CANLARI BULMANIZ DİLEĞİYLE!
_____ALLAHIM SEN CANIMA CAN OLANI VE BENİDE KORU!
____CANLARA CAN OLANLARI KORU!
_______KENDİNE HABİBİNE YAKIN EYLE!

En son Anonymous tarafından 19 Tem 2011 , Sal 5:36 pm tarihinde darbelendi.

“Dini Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir