Robotik Foto - 360 Derece Fotoğraf Çekimi

Cevapla
robotikfoto
Mesajlar: 1
Kayıt: 09 May 2013 , Prş 4:11 pm

Robotik Foto - 360 Derece Fotoğraf Çekimi

Mesaj gönderen robotikfoto »

Robotikfoto Prodüksiyon, 2013 yılının Şubat ayında kurulan ve Türkiye’yi 360 derece fotoğraf sistemi ile tanıştırmayı hedefleyen öncü bir şirkettir. E-ticaret sektörünün ve online alışveriş hızla büyüdüğü bu günlerde ürün fotoğraflarının da önemi oldukça artmıştır. Robotikfoto, websitelerinizde ürünlerinizin 360 derece sergilenmesine ve interaktif bir şekilde tüketiciler tarafından incelenmesine olanak verir. 360 derece ürün fotoğrafı çekimleri profesyonelce 360 derece çekim robotları yardımıyla yapılır ve bu fotoğraflar birleştirilerek ürün 360 derece sergilenebilir hale getirilir.
360 derece fotoğraf 3D model ile kıyaslandığında çok daha gerçekçidir çünkü ürünün ard arda, farklı açılardan çekilen fotoğraflarının birleştirilmesiyle oluşur ve 3D modellemeden daha düşük maliyete sahiptir.
360 derece ürün fotoğrafları interaktiftir ve websitenizde tüketicilerin ürünü her açıdan incelemesini sağlar. Ayrıca zoom özelliği ile de, istenildiği takdirde yakınlaşıp daha yakından da incelenebilir.
Yapılan senaryolu 360 derece ürün çekimleriyle yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilir, tüketicilerin ilgisini daha çok çekerek adeta kısa bir reklam filmi oluşturabilirsiniz.
Robotikfoto, 360 derece ürün fotoğrafı çekimleri için en doğru adrestir. Sahip olduğu son teknoloji 360 çekim robotlarıyla ve herşeyin bilgisayar üzerinden entegre bir şekilde çalışmasını sağlayan özel yazılımıyla boyut sınırı olmaksızın her ürünün 360 derece fotoğrafını çekebilmektedir. Ürün çekimlerinin yanında bir de tekstil sektörü için canlı ve cansız manken çekimleri yapabilen Robotikfoto, çok geniş bir yelpazede hizmet verebilmektedir. 360 derece çekimler tek açıdan yapılabildiği gibi aynı zamanda üst ve alt açıların da fotoğraflanması mümkündür. Robotikfoto, 360 derece çekimin her karesine aynı özeni göstererek yüksek kalitede fotoğraflar çeker ve böylece işin sonunda çıkan 360 ürün de en yüksek kalitede olur.
Robotikfoto, 360 derece fotoğraf çekimlerini yapmakla beraber aynı zamanda bu 360 çekim robotlarının da satışını yapmaktadır. Tüm bu 360 derece çekim ekipmanlarının tasarımcısı ve üreticisi olan ve Çek Cumhuriyeti’nde kurulan Fotorobot firmasının ve markasının tüm Türkiye, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’deki distribütörlüğünü üstlenerek bu ülkelere de 360 derece ürün fotoğrafı çekim teknolojisini taşımayı amaçlamaktadır.
Robotik Foto - www.robotikfoto.com.tr
Robotik Foto - www.robotikfoto.com.tr
360 Derece Fotoğraf Çekimi
Cevapla

“Tanışma ve Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir