elektrik tasarruf cihazı yalanı

erdalkurt

elektrik tasarruf cihazı yalanı

Mesaj gönderen erdalkurt »

Ben Aysan Medikal Adlı Firmadan Elektrik Tasarruf Cihazı Aldım 1 Adet Kendime 1Adette Komşuma Aldım Ürünün Bir Faydasını Görmedim Geri İade Etmek İstedik Ama Ürünü Geri Almadılar Mahkemeye Verdim Adamlar Profesyonel Herşeyi Kitabına Uydurmuşlar Ürünü 7 Gün İçinde İade Edebiliyorsun Fakat Ürünün Bir İşe Yaramadığını 30 Gün Sonra Fatura Geldiğinde Anlıyorsun Ve Kanuni Yollardan Hakkını Arama Şansında Ortadan Kalkıyor Benim Yetkililerden Beklentim Şu. Bu Tarz Dolandırıcı Firmaların Sattığı Ürünlerin Teste Tabi Tutulup Ürünlerinin Bir İşe Yaramadığının Tespiti Halinde Ürünün Satışının Yasaklanaması Ve Yüklü Para Cezası Verilmesi Ben Bu Firmayı Mahkemeye Verdiğim Halde Paramı Geri Alamadım Adamlar Kanundaki Boşluklardan Faydalanmasını Çok İyi Biliyorlar.Lütfen Duyarlı Olalım Bu Ve Bunun Gibi Dolandırıcı Firmaları Forum Siteleri Ve Paylaşım Sitelerinde Teşhir Edelim Ben Bu Firmayı Mahkemeye Verdiğim Halde Paramı Geri Alamadım Kanuni Boşlukları Çok İyi Biliyorlar Ne Demişler Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Güvence Açısından İsteyen Arkadaşlara Mahkeme Kararınıda Gösterebilirim Bana erdalkurtbas@hotmail.com,dan ulaşabilirsiniz.Lütfen Biraz Duyarlı Olalım
Kullanıcı avatarı
Misafir

Re: elektrik tasarruf cihazı yalanı

Mesaj gönderen Misafir »

Bu tip cihazlar ev kullanıcılarında hiçbir işe yaramazlar çünkü bu tip cihazların içerisinde sadece bir adet kondansatör monte edilmiştir.Kondansatör reaktif kaybı dengeler oysa ev kullanımlarında aktif kullanım önemlidir.Sanayi kullanımlarındaki kompanzasyon sisteminin ufaltılmış yada basitleştirilmiş halidir diyebiliriz. Oysa ev kullanımlarında yukarıda bahsettiğim gibi kompanzasyon sistemine gerek görülmememktedir.

“Elektrik Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir