www.telsatis.com Galvanizli Tel, Çelik Hasır, Nervürlü Çubuk, Fabrikadan Halka Toptan Satış

Burada olmasını istediğiniz iş sahanızı buraya ekleyiniz.
telsatis

www.telsatis.com Galvanizli Tel, Çelik Hasır, Nervürlü Çubuk, Fabrikadan Halka Toptan Satış

Mesaj gönderen telsatis »

Kar-el Demir Tel. San.Tic.Ltd.Şti. İlk üretimine 2001 yılında Aliağa İzmir Nemrut Körfez bölgesinde tavlı tel ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran şirketimiz Tavlı Tel’den sonra Daldırma Galvaniz Tel, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Bakır Kaplı Tel, Çelik Hasır, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli, Çeşitli Özelliklerde Panel Çit, Örgü Çit Teli gibi birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır. 2011 yılında Horoz gediği Köyü 19.Cad No:3 adresine taşınarak ve 15.000m2 kapalı alan ve 37.000 m2 açık alanda 175 kişi ile üretimine devam etmektedir. Aylık üretimi 8000 ton olan şirketimiz 2015 verileri ile Ege Bölgesi’nde en büyük 100 firma arasına girmiştir. Üretim ve satış politikasını ihracata yönelik belirleyen ve hedefleyen firmamız, üretimin ilk gününden bugüne kadar istikrarlı bir ihracat gerçekleştirerek kalitesini ispatlamıştır. KAREL’in kurumsal stratejisi teknolojiye yatırım hedeflediğinden bu doğrultuda makine ve ekipmanlarını yenilemekte ve üretim hızını arttırmaktadır. Prensipli çalışma, kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyetine gösterdiği azami özenle kısa sürede hızlı bir çıkış trendi yakalayan firmamız, müşterilerden gelen talepleri her zaman dikkate alarak müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir. Kuruluş yıllarında dünya çapında üretim yapan firmaları örnek alan firmamız, bugünlere geldiğimizde onlarla yarışır hale gelmiştir. KAREL, Türkiye’yi aşarak ihracat yaptığı 73 ülkede bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemekte ve sektöründe Türkiye’nin En İstikrarlı ve kaliteli üreticisi olmanın haklı ve gururunu taşımaktadır. Ayrıca, yaptığı yatırımlarla 2005 yılında dereceye girerek Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başarı Belgesi almaya hak kazanmış olup 2015 yılında devreye aldığı Rüzgâr Enerji Santrali ile kendi elektriğini üreterek doğrudan üretime vererek çevreci ve yeşil üretim kimliği ile Türkiye’de ilk ve öncü kuruluş olmuştur. 2016 yılında devreye aldığı Ar – Ge Merkezi ile ilkleri gerçekleştirme yolunda özgün yapısına kavuşmuştur.

Galvanizli Tel, Galvanizli Tel Satış, Galvanizli Tel Fiyatları, Dikenli Tel, Dikenli Tel Satış, Dikenli Tel Fiyatları, Jiletli Tel, Jiletli Tel Fiyatları Jiletli Tel Satış, Panel Çit, Panel Çit Satış, Panel Çit Fiyatları, Nervürlü Demir, Nervürlü Demir Fiyatları, Balya Teli, Saman Bağlama Teli, Balya Teli Fiyatları, Saman Bağlama Teli Fiyatları, Fabrikadan Halka Toptan Satış. Türkiye'nin Her Noktasına Sevkiyat, Kar-El Demir Tel | Galvanizli Tel | Tavlı Tel | Çelik Hasır | Black Annealed Wire | Hot Dip Galvanized Wire, Www.Telsatis.Com, Www.Wireofsales.Com,

“Yeni İş Sahası Ekle” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir