Videolarımı nasıl eklerim?

Kullanıcı avatarı
Teknik Öğretmen

Videolarımı nasıl eklerim?

Mesaj gönderen Teknik Öğretmen »

Ben bir teknik lisede motor branşında teknik öğretmenim.Elimde paylaşmak istediğim videolarım var.Bunları video sayfasına mümkünse eklemek istiyorum.Faydalı olacağına inandığım bu videolardan istifade edilmesini istiyorum.
Çalışmalarınızda başarılar.
Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin

Re: Videolarımı nasıl eklerim?

Mesaj gönderen admin »

Merhaba Hocam;

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu sitenin sahibi sizlersiniz.Yani teknik konularla ilgili olan herkes.Elinizdeki videoları tabiki paylaşabilirsiniz. çok memnun oluruz.İlginiz için teşekkürler.

Video Ekleme

Açıklamalar :

Sitemize video eklemek çok kolay.Sitemiz kalite kuralları gereği videoları kendi sunucusu üzerinde barındırmaktadır.Aşağıdaki formu kullanarak sitemize dilediğiniz yöntemle video ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz video incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Video Upload Yöntemi: Sitemize bilimsel değer taşıyan her konuda videolar ile, işyerinizde oluşturduğunuz tanıtım dosyaları, belli bir ürün veya hizmeti tanıtan videolar eklenebilir. Güvenlik amacıyla sitemiz upload edilecek dosyayı "dosya paylaşım siteleri" * üzerinden almaktadır.Bunun için;

Göndermek istediğiniz (.avi), (.flv), (.swf) ,(.dat),(.mov),(.mp4),(.divx),(.wmv) uzantılı video veya animasyonunuzu dosya paylaşım siteleri *( Hotfile , Rapidshare, Uploaded v.b.) kullanılarak web ortamına atabilir, daha sonra size verilen dosya indirme linkini aşağıdaki "Video Linki " bölümüne yazarak gönderebilirsiniz.

Video Embed Yöntemi : Eğer sitemize eklemek istediğiniz video başka bir sitede yayında ise o videonun tarayıcıda görünen linkini göndermeniz yeterli.
Kullanıcı avatarı
Misafir

Re: Videolarımı nasıl eklerim?

Mesaj gönderen Misafir »

SAYIN DEĞERLİ ADMİNİM VE KIYMETLİ ÖĞRETMENLERİM SİZDEN Bİ RİCADA BULUNACAĞIM
BEN ELEKTRONİK FALAN OKUMUYORUM ÜNİV SINAVINA HAZIRLANIYORUM MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİ DEĞİLİM KISMETSE BU YIL ÖĞRETMEN OLACAĞIM. ELEKTRONİĞE MERAKLI BİR BİREY OLARAK SIFIRDAN ELEKTRONİK VİDEOLU EĞİTİM DERSLERİNİN OLMASINI İSTİYORUM. KONDANSATÖRLER DEVRE ELEMANLARI, PROTEUS , MİKRO İŞLEMCİLER VS. GİBİ KONULARIN VİDEOLU ANLATIMI OLURSA SİZ DEĞERLİ HOCALARIMIZ TARAFINDAN AYDINLANMIŞ OLURUZ. BEN VE BENİM GİBİ NİCE BİREY SİZLERE MİNNETTAR KALACAKTIR.
SAYGILAR
AHMET AK

“Teknik Öğretmenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir